SCADASU-DLG

Bize ulaşın +90-264-777-1-301

VERİ KAYDEDİCİ

SCADASU-DLG Veri kaydedici, dahili bataryalı olarak üretilmektedir. Harici enerji beslemesi ise opsiyon olarak sunulmaktadır. Şebeke üzerinde belirlediğiniz noktalarda ya da su depolarında basınç ve akış verilerini ölçmek için kullanabilirsiniz. Üzerinde seçenekli 2 akış ve 2 basınç girişi bulunmaktadır. Ölçtüğü akış ve basınç verilerini kendi hafızasında saklar. Günde en az 1 en fazla 4 kez olacak şekilde merkezle bağlantı kurarak sakladığı verileri merkeze gönderir. Basınç yönetimi projelerinde kritik nokta kaydedicisi olarak kullanılabilmektedir.

SCADASU-DLG Sayesinde;

  • Akış ve basınç verilerini merkezde görürsünüz.
  • Sahada gerçekleşen olaylardan hızlıca haberdar olursunuz.
  • Gelen verileri analiz ederek, arızalara karşı önlem alabilirsiniz.
  • Kritik nokta basıncını, kontrolör cihazlarına ulaştırabilirsiniz.

ÜRÜN GÖRSELİ

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER


UZUN PİL ÖMRÜ

SCADASU-DLG, optimum kullanım şartlarında 5 yıl gibi uzun kullanımlı batarya ömrüne sahiptir. Batarya bitmeden berlirli bir süre önce size alarm olarak durumu bildirmektedir.


GENİŞ ÖLÇÜM ARALIĞI

SCADASU-DLG içerisinde bulunan basınç sensörleri 0-50 bar aralığında ölçüm yapabilmektedir. Bu geniş ölçüm aralığı sayesinde hem isale hatlarında hem şebekede kullanıma uygundur.


UZAKTAN YÖNETİM

Sahaya gitmeye gerek kalmadan, bir web arayüzü ile internet olan her yerden cihaz içerisindeki ayarları değiştirebilir, yeni çalışma şartlarını belirleyebilirsiniz.

YAZILIM ÖZELLİKLERİ

Günlük İstasyon İzleme
Verikaydediciden gelen tüm basınç, akış ve diğer parametrelere ait verileri günlük olarak bir grafik ekranında izleyebilirsiniz.
Gelişmiş Grafik Raporlama
Veritabanına kaydedilen tüm verileri tarihe göre, ortalama, karşılastırmalı gibi bir cok değişik yöntemle raporlayabilir ve ekranda grafik olarak görebilirsiniz.
Alarm Yönetimi
Basınç ve akış verileri ile birlikte batarya voltaji gibi diğer verilere ait koşulları belirleyerek alarm tanımlaması yapabilirsiniz.
İstasyon Ayarlari
Sahadaki tüm kaydedicilere uzaktan erişebilir ve tüm ayar parametrelerini uzaktan kolaylıkla değiştirebilirsiniz.
Kullanıcı Yönetimi
Gelişmiş kullanıcı yönetimi sayesinde birden fazla kullanıcı tanımlayabilir ve bu kullanıcıların yeteneklerini sınırlayabilirsiniz.