HAKKIMIZDA

Bize ulaşın +90-264-777-1-301

FİRMA GEÇMİŞİMİZ

Su yönetimi ve otomasyonu konularında uzun yıllar çalışmanin kazandırdığı tecrübe ve birikim ile 2011 yılı başında TBM Endüstri Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti ünvanı ile ticari faaliyetlerimize başladık. Proje uygulama ve danışmanlık çalışmaları ile birlikte Ar-Ge projelerimiz de devam etmektedir. Baslangıçtan bu zamana kadar müşterilerimize sürekli yenilik, güven ve sürdürülebilir iş geliştirme imkanları sunmayı ilke edindik.

  • Vizyonumuz: Doğru çözümlerle doğru yatırım için etkin rol oynayarak ekonomi ve gelişime katkıda bulunmak.
  • Misyonumuz: Yatırım süreçlerini doğru yöneterek su yönetiminde doğru yatırımlar yapılmasını mümkün kılmak.
  • Stratejimiz: Ar-Ge çalışmaları yaparak Yerli ve Milli çözümler üretmek ve geliştirdiğimiz sistemleri ülkemize kazandırmak.

FAALİYET ALANLARIMIZ

  • Su Kayıpları Azaltma ve Basınç Yönetimi

  • İçmesuyu ve Atıksu Scada Sistemleri

  • Elektronik Ar-Ge Projeleri

SCADASU MARKASI

SCADASU Markası, firmamızın üretmiş olduğu ve su yönetiminde kullanılan teknolojik ürün ve çözümlerde kullanılmak üzere 2012 yılında tescil edilmiştir. Yapmış olduğumuz ar-ge çalışmaları sonucunda ortaya çıkan ürünler SCADASU markası adı altında sunulmaktadır. Marka sonunda bulunan kısaltmalar ürünün niteliğine işaret etmektedir. Önümüzdeki süreçte de yine aynı marka adı altında su yönetiminde kullanılan yüksek teknolojili ve stratejik ürünler ile ilgili ar-ge çalışmalarımız devam edecektir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Movicon

Scada Çözüm Sağlayıcı

Doğuş Vana

Vana Çözümleri

Enelsan

Akışölçer Çözümleri

Klorsis

Klorlama Sistemleri

MÜŞTERİLERİMİZ