• .: Su Yönetim Sistemlerinde İnovatif Çözümler :.

SCADASU Çözümleri

Elektronik Ar-Ge

Elektronik Ar-Ge Projeleri

Şirketimizde teknolojik sistem ve cihazlar tasarlamak, geliştirmek ve üretmekle ilgili Elektronik Ar-Ge departmanı bulunmaktadır. Amacımız, su yönteminde ihtiyaç olan ve ülkemizde üretilmeyen teknolojik sistemlerin yerli olarak üretilerek kullanılmasını sağlamaktır. Bu sayede teknolojik sistemlerde yurtdışı bağımlılığı azaltarak kendi geliştirdiğimiz sistemler yaygınlaşaktır.

Özellikle su yönetimi sektöründe önem arz eden stratejik sistemlerin ar-ge projelerini tamamlayarak üretimine başlamış bulunmaktayız. Şu anda bir çok su idaresi ve işletmelerde kullanılan sistemlerimiz gelişmeye açık olmasının yanında ekonomik avanatjlar da sunmaktadır. SCADASU markası adı altında sunduğumuz Elektronik BKV Kontrolörü, Veri Kaydedici (Datalogger) ve Uzak Terminal Birimi (RTU) ar-ge projeleri başarıyla tamamlanmış olup ürün haline getirilmiştir. 2014 yılından itibaren aktif olarak su şebekelerinde kullanılmaya başlanmıştır.

Ülkemizde üretimi olmayan Elektromanyetik Debimetre İndikatörü ar-ge projesini 2017 yılında tamamlayıp ülkemizde faaliyet gösteren bir debimetre üreticisi firmaya Know-How olarak teslim etmiş bulunuyoruz.

İhtiyaca özel olarak yaptığımız Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya çıkan ürünler ile hem servis/destek hem de geliştirme taleplerinizi çok kısa sürelerde karşılamaktayız. Prosesinizde ihtiyaç duyduğunuz elektronik çözümler ile ilgili taleplerinizi bize iletebilir ve yapılacak ar-ge projesinde yer alabilirsiniz. Taleplerinizi ve önerilerinizi lütfen proje@tbmendustri.com adresine iletin.

Yerli ve Milli Sistemler

Siz de yerli ve milli sistemlere destek vererek ülkemizin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

7x24 Destek

Hızlı Destek Avantajı

Inovasyon

Sürekli Geliştirilebilir Sistemler

Türkiye Potansiyelini Keşfet